تغییرات سایت و هدف های جدید


حامد جلایی بهبود ظاهری مهر ۱۳۹۳ ۲۹

با سلام خدمت شما کاربران عزیز

از وقفه ایجاد شده و طولانی سایت عذر خواهی میکنیم و امیدواریم جهت بهبودهایی که میخواستیم در سایت ایجاد کنیم این وقفه را بر ما ببخشید.

اتفاقات خوب و بد  زیادی در دنیای لینوکس و گنو لینوکس در این وقفه ای که ما نبودیم اتفاق افتاد از جمله ویروس بش و حفره امنیتی SSL v3 و خبرهای انتشار گنوم و …

خیلی خوشحال میشدیم که این اخبار رو به موقع در سایت قرار میدادیم تا مورد استفاده لینوکس کاران قرار میگرفت  اما تغییرات و تصمیمات جدید باعث ایجاد تعطیلی سایت به صورت موقت گردید که با همکاری دوستان گلم که برای این سایت زحمات زیادی میکشند محدودیت های سایت رفع و امکانات مختلفی به آن اضافه شد.

از جمله تصمیمات مهمی که برای سایت در نظر گرفته شده،البته با حفظ سمت خبر رسانی و درج اخبار میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

ایجاد فروشگاه لینوکسی متفاوت(به زودی)

ایجاد بخش تخصص و سخت افزار

ایجاد بخش نرم افزار(کافه بازار اوبونتو)

و ایجاد سری های آموزشی در زمینه های مختلف

 

حالا به اختصار در خصوص موارد بالا توضیحاتی جهت روشن شدن اهداف ارائه مینمایم:

بخش فروشگاه تنها در خصوص سخت افزار (طراحی کاربران ) و سخت افزارهای آماده(کوبی برد و …) و همچنین نرم افزارهای ایرانی  و سری های آموزش را شامل خواهد شد.

بخش تخصص در موارد متنوع تری ارائه میشود (رشته های کامپیوتر،الکترونیک،برنامه نویسی،اینترنت و…) که جنبه عملی و حتی تجاری شدن یکی از خصوصیات این بخش خواهد بود.

مهم ترین بخش که قبل از شروع به کار باید کاربران مشتاق برنامه نویسی رو جذب کنه ، همین بخش کافه بازار اوبونتو خواهد بود که در اینجا زمینه های برنامه نویسی مشخص خواهد شد و همانند اندروید مکانی هم برای تجارت و هم رشد برنامه نویسی در اوبونتو خواهد بود.ما مشتاقیم که برنامه های شما را  زودتر در این بخش داشته باشیم و هم چنین ایده ها و نرم افزارهای شما رو تجاری  و حتی رایگان در دسترس عموم قرار دهیم.از هم اکنون شروع کنید!

و آخرین بخش مجموعه های آموزشی دنباله دار خواهد بود که به صورت فیلم های آموزشی و کتب لینوکسی ارائه خواهد شد.

 

لذا برای پیشبرد اهداف نیازمند همکاری شما دوستان عزیز هستیم.

لطفا جهت همکاری در زمینه های بالا با ما مکاتبه نمایید.و نظرات و پبشنهادات خود را برای ما ارسال و یا در قسمت نظرات درج کنید.

موفق و سربلند باشید

 

 

 

 

 برچسب ها :

نظرات